Кошик
637 відгуків
+380 (96) 536-58-69
КИЇВСТАР - Менеджер - Консультація

Разветвители и прикуриватели

Розгалужувач прикурювача для зарядки ваших гаджетів

У сучасному світі людина користується безліччю гаджетом, які періодично потрібно заряджати. Навіть подорожуючи на автомобілі, люди, зазвичай беруть із собою мобільні телефони, ноутбуки, планшети, навігатори, смартфони та інші блага сучасної цивілізації. Відеореєстратори теж вимагають підзарядки. Але що ж робити? Як зарядити всю цю масу електроніки за допомогою всього одного гнізда прикурювача? І вихід є, а називається він розгалужувач прикурювача.

По суті, цей прилад є технологічною копією «трійника» і подовжувача. Різниця лише в тому, що він не включається в мережу, а в автомобільне гніздо прикурювача. Незважаючи на те, що пристрій досить просте, вибираючи його потрібно чітко визначити, що від нього буде потрібно надалі, знати параметри заряджаються приладів, їх кількість та потужність. Ці знання вплинуть на безперебійну і безпечну роботу гаджетів.

USB роз'єм в разветвителе прикурювача

Як правило, сьогодні кожен розгалужувач прикурювача забезпечений USB роз'ємом. Тому дуже важливо звернути увагу на показник сили струму роз'єму. Сучасний розгалужувач гнізда прикурювача здатний витримати силу струму в середньому 10 А. Використовуючи стандартний пристрій, водієві вдасться і зарядити ноутбук і включити реєстратор і навіть скористатися автомобільним пилососом або холодильником.

Бажано, щоб розгалужувач прикурювача мав довгий, потужний шнур, однак це справа смаку. Деяким водіям не подобаються «зайві» дроти в салоні. Сьогодні випускаються розгалужувачі прикурювача на 2 гнізда, на 3 і навіть 4 гнізда. Природно, що при завантаженні всіх 4–х гнізд розгалужувач повинен витримувати заявлену силу струму і мати хорошу охолоджуючу вентиляцію.

Розгалужувач прикурювача істотно полегшив використання електроніки в автомобілі або в дорозі. Маючи в машині розгалужувач, у водія практично зникли обмеження щодо застосування гаджетів. Навіть перебуваючи далеко від міста, де-небудь у полі, людина легко може скористатися можливостями своєї електроніки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner